Görüntü Sistemleri - Projeksiyon Kiralama

Projeksiyon Kiralama
Organizasyonlarınızda kendinizi daha iyi ifade edebilmenin en etkili yolu görüntü sistemidir. Yüksek çözünürlükte 2.000 ila 30.000 Ansi Lumen arasındaki DLP ve LCD projeksiyon cihazlarımızla kiralama hizmeti vermekteyiz. Farklı lens seçenekleri görüntüyü her mesafeden istediğiniz büyüklükte perdeye aktarabilme imkanı vermektedir. Teknolojinin son ürünleri ile donatılmış teknik ekipman parkına sahip olan firmamız sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır.

Görüntü Sistemleri - Plazma Kiralama

Plazma Kiralama
Organizasyonlarınıza etkileyici ve teknolojik bir hava katmak istediğinizde, yer sorunu olan mekanlarda duvara monte edilebilen yada estetik ayakları üzerinde durabilen en ideal görüntü ekipmanıdır. Sude Sound; Performans olarak geniş ve en gelişmiş ekipman seçenekleriyle müşterilerilerimize hizmet vermekteyiz.

Görüntü Sistemleri - Led Ekran Kiralama

Led Ekran Kiralama
Indoor & Outdoor LED display modellerimizle gece ve gündüz ortamlarında rahatça görülebilen, iklim şartlarından etkilenmeyen modüllerin birleştirilmesiyle oluşan, çeşitli ebatlarda kurulabilen görsel teknoloji dünyasının en yeni ürünü olan görüntü sistemleri ile kiralama hizmeti vermekteyiz. Konser,fuar,lansman, defile, TV showları ve kurumsal organizasyonlarda en çok tercih edilen sistemdir.

Görüntü Sistemleri - Dataton Watchout

Dataton Watchout
Watchout sistemiyle yüksek çözünürlükte projeksiyonlar,gelişmiş bilgisayar ağ teknolojisi ve ara ekipmanlar kullanılarak , sunumlarınıza etkileyici görüntü kalitesiyle farklı bir boyut kazandırmaktayız. Birkaç projeksiyon’un kullanıldığı bu sistemde,kesişme noktalarını otomatik ve gerçek zamanlı yok ederek görüntüleri sınırsız genişlikte açabilir,yüksek çözünürlüklü tek bir görüntü haline getirebiliriz. Dataton Watchout sistem aynı zamanda Led Display,Plazma,Video Wall vb.ekipmanlarla birlikte kullanılabilir.